Chacara Goncalves Hotel
Gasten kunnen Paroquia Santa Luzia op 4 km afstand van Chacara Goncalves Hotel São Paulo bezoeken.
Het hotel ligt in de Zona Leste wijk van São Paulo in de onmiddellijke nabijheid van het Parque do Carmo. Igreja Natividade de Maria is gevestigd op 10 minuten rijafstand van dit vakantiepark. Deze accommodatie is op afstand van 2 km van de Arena Corinthians gelegen.
U kunt dineren bij Lanchonete Do Planetario, in de buurt van Chacara Goncalves São Paulo.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos23 km
- Treinstations
- Terminal Rodoviario do Tietê17 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Chacara Goncalves Hotel?
Guarulhos luchthaven en Chacara Goncalves Hotel zijn gescheiden door een 25 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Chacara Goncalves Hotel?
Klanten van Chacara Goncalves Hotel moeten om 12:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Chacara Goncalves Hotel?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Chacara Goncalves Hotel.